Služby

Suchá pedikúra

Suchá pedikúra (medicinální nebo přístrojová pedikúra) se zaměřuje na odstranění problémů nohou, jako jsou mozoly, otlaky, kuří oka, atd. pomocí brusky s vysokoobrátkovými frézkami společně se systémem odsávání prachu. Je vhodná pro všechny a především pro
rizikové skupiny klientů například diabetiků, kteří se bojí jakéhokoliv poranění nohou. Tato metoda zaručuje bezbolestnost celého ošetření, je příjemná a velmi šetrná. Je spousta problémů, které klasická mokrá metoda ošetření nohou nevyřeší, proto je suchá pedikúra nejlepší volba.

Ortonyxie

Ortonyxie je obor, který se zabývá rovnáním zarůstajících nehtů pomocí spon nebo-li rovnátek. Řeší se akutní bolest a z dlouhodobého hlediska i vymizení zarůstání nehtu. Aplikace rovnátek je na rozdíl od chirurgického zákroku dlouhodobým řešením. Vzhledem k odrůstání je potřeba měnit po 4 až 6 týdnech. Průměrná léčba trvá 8 až 12 měsíců. Během léčby rovnátko nijak neomezuje.

Lycon

V salonu epiluji výhradně vosky značky Lycon. Luxusní krémové vosky Lycon – nová epilační metoda na českém trhu. Australské krémové vosky Lycon, jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulen atd. Aplikují se na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv
podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlasnostem těchto vosků. Efektivně odstraňují chloupky již od délky 1 mm.na rozdíl od klasických vosků či cukrové pasty a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky.

Co je QI BOOSTER?

  • QI Booster je stimulátor pokožky

  • Stimuluje reflexní body

  • Uvolňuje napětí – podporuje tok energie

  • Odvodňuje a usnadňuje buněčnou výměnu. Pokožka je lépe okysličená, tonizovaná a působí přirozeně

Ultrazvuková špachtle

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je moderní, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění. Pravidelným čištěním pleti ultrazvukem dochází ke snížení produkce mazových žláz, k uvolnění uzavřených komedonů a odstranění tzv. černých teček. Ošetření je naprosto bezbolestné, neagresivní a vhodné např. na hypersensitivní pleť nebo na pleť s kuperózou.

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička na oční okolí Vibrační masážní přístroj. Pomáhá očnímu okolí k uvolnění od napětí. S pomocí kosmetického přípravku proniká až do spodní vrstevy kůže, obnovuje pleť v okolí očí, zlepšuje krevní a lymfatický oběh, snižuje otoky, vyhlazuje kruhy pod očima a redukuje jemné vrásky.